Contact

Welde Romania srl

office@welderomania.ro

Capital Social: 1.598.000 lei
Nr. Reg. Com.: J23/1234/2007
CUI: RO20882741
Cont: RO 09 BACX 0000 0010 7620 4000
Unicredit Bank

Autostrada Bucuresti-Pitesti, km. 13
Iesire Ciorogarla, sat Dragomiresti Deal, judetul Ilfov
CP 077096 / in cadrul CT Park (hala F1) / vezi harta

tel. +40 21.318.84.90 / 92 + interiorul dupa ton (12, 23, 13, 14, 15, 17, 20)

fax. +40 21.318.84.80 / +40 21.318.84.96


Depozit Cluj-Napoca
Calea Baciului 2-4, Cluj-Napoca
in incinta Euro Park / vezi harta

tel. +40 752 167 472.

Cristian Mihaes / Director

tel. +40 744 340 792

cristian.mihaes@welderomania.ro

Liviu Mares / Director Economic

tel. +40 752 300 049

liviu.mares@welderomania.ro

Reprezentant vanzari:

Bucuresti si Ilfov

Mihaela Staicu

tel. +40 752 300 285

mihaela.staicu@welderomania.ro

Bucuresti si Ilfov

Alina Balica

tel. +40 752 300 051

alina.balica@welderomania.ro

Bucuresti si Ilfov

Daniel Olteanu

tel. +40 0758 300 050

daniel.olteanu@welderomania.ro

Sud (GJ, DJ, VL, OT, AG, GR, DB, TR)

Marius Badea

tel. +40 752 126 727

marius.badea@welderomania.ro

Sud-Est

Ion Andronache

tel. +40 755 083 081

ion.andronache@welderomania.ro

Centru (SB, BV, CV, MS, HR, PH, BZ, VN)

Andrei Boicu

tel. +40 742 046 378

andrei.boicu@welderomania.ro

Nord-Vest (SM, MM, SJ, BN, CJ, AB)

Mihai Costin

tel. +40 752.300.047

mihai.costin@welderomania.ro

Sud-Vest (BH, AR, TM, CS, GJ, HD, MH)

Darius Ghise

tel. +40 754 069 123

darius.ghise@welderomania.ro

Nord-Est (IS, SV, BT, VS, BC, NT, GL, BR))

Dragos BRADU

tel. +40 752 300 042

dragos.bradu@welderomania.ro

Contabilitate

Anca Savulescu

tel. +40 755 083 083

anca.savulescu@welderomania.ro

2serious design